Hakkımızda

emlaksquare Türkiye içinde emlak bilgilerini yayınlayan bir sitedir. Bu site arama iletişimlerini ve satıcı / kiracı ve ayrıyetten emlak ile ilgili bütün servis ve ürünleri içerir.

emlaksquare alıcı/kiracıya kolaylık sağlayan bir emlak sitesidir. Site değişik ajansları bir arada tutar. Site ajanslar ile iletişim kurmanızı sağlar ve istediğiniz emlağı bulmanıza yardımcı olur.

Biz satılık ve kiralık evlerin, apartmanların, ofislerin ve arsaların ilanlarını yayınlarız. Hedefimiz ülkedeki en iyi emlak sitesi olmak, ve sizlere geniş çaplı emlak listeleri sunmaktır.Misyonumuz

emlaksquare’nın ana amacı siz kullanıcılara hizmet etmektir. Site sizlere kaliteli içerik sunarak emlaklarınıza gereken ilgiyi artırır.

Kaliteli kullanıcı deneyimi için emlaksquare’rin efektif araçlarını kullanabilirsiniz.

Bilgileri kaliteli araçlarımız ile harmanlayarak siz emlak arayan kişilere güzel bir kullanıcı deneyimi sunmak isteriz

Bankalarla, emlakçılarla ve emlak ilanı yayınlayan kişiler ile çalışıp sizlere en iyi emlak hizmetlerini sunmaktayız.

Vizyonumuz

emlaksquare Türkiye kaliteli emlak içeriği ve güvenilir hizmet sunarak ülkenin en iyi emlak sitesi olmak amacındadır.

Bizi ayıran özellik nedir? Biz sadece satıcıların emlak ilanlarını yayınlamıyoruz. Daha önemlisi emlak arayan kişilere emlak aramalarında kolaylık ve hızlı arama yöntemleri satıcılarada ilanlarını en iyi sekilde yayınlamalarını sağlıyoruz.

Biz kullanıcılara hayallerindeki emlak türlerine ulaşmalarını sağlamak istiyoruz. Bu emlak türleri hayal ettiğiniz bir ev veya ihtiyacınız olan bir ofis olabilir. Satılık veya kiralık olarak hayallerinizdeki emlakları bulmanıza yardım ederiz.